+48(0)606.674.383 +48(0)602.505.313

Treść wiadomości

Email

informacje

In Vitro – dokumentowanie leczenia9 i-IVC

Leczenie in-vitro jest bardzo skomplikowanym procesem, w którym na sukces wpływa wiele czynników. Zarówno ze strony stanu zdrowia samych pacjentów, przebiegu stymulacji przed pobraniem komórek, jak również całego procesu laboratoryjnego.

Analiza setek parametrów z tym związanych jest niezwykle trudnym zadaniem, szczególnie, gdy nawet jeden niekorzystny parametr może niwelować pozytywny wpływ pozostałych.

Ma to ogromne znaczenie w kontekście pełnej oceny skuteczności stosowanych procedur, pracy poszczególnych lekarzy i embriologów i jest podstawą uzyskania dobrego wyniku leczenia danego ośrodka. Dlatego tak wielkie znaczenie ma wspomaganie procesu leczenia dzięki wykorzystaniu systemów informatycznych, które pozwalają zwiększyć jego skuteczność.

W dziedzinie zapłodnienia pozaustrojowego ważna jest również organizacja pracy zarówno w kontekście bieżącej pracy zespołu lekarzy, embriologów i położnych, jak również wieloletniego przechowywania gamet rozrodczych par, które mogą wyrazić chęć ich wykorzystania za kilka lat. Oczywiście w czasie całego leczenia trzeba udostępniać pacjentom czytelne karty w jasny sposób opisujące proces stymulacji czy też podsumowania przeprowadzonego leczenia.

Cała dokumentacja musi być także prowadzona zgodnie z wymogami prawa. Czy dokumentacja papierowa może spełniać powyższe wymagania? Z pewnością nie!

Trendy7 i-IVC

Światowe trendy związane z dokumentowaniem leczenia ukierunkowane są także na wykorzystanie i rozwój specjalistycznego oprogramowania, którego jest jednak bardzo niewiele. I-IVC jest pierwszą polską aplikacją do opisu leczenia i analizy wyników IVF-ICSI dostępną komercyjnie. Uwzględnia specyfikę polskich formalnych wymagań bezpieczeństwa, związanych z danymi osobowymi jak i medycznymi oraz wymagań, jakie stawiane są aplikacjom tego typu.

Cały czas trwają prace nad dostosowaniem systemu do nowych wymogów, wynikających miedzy innymi z wchodzącej w życie ustawy o leczeniu niepłodności.

Polecamy korzystanie z usług naszych Doradców. Porady i konsultacje są bezpłatne – naszym celem jest Pomoc w znalezieniu optymalnego rozwiązania.

masz pytania, wątpliwości?
chcesz przetestować systemy?
jesteś zainteresowana/y zakupem?

Producent oprogramowania medycznego:

„Vitro-Soft” Spółka jawna (sp. j.)
Pl. Kaszubski 8/311, 81-350 Gdynia
NIP: 5862289685, KRS: 0000503461

Lub, skorzystaj z prostego formularza →→

Inwestycje mieszkaniowe i lokale usługowe